Kočičku nebo pejska ?

22. října 2011 v 22:10 |  Rady,tipy,triky,návody
Chceš si koupit mazlíčka ale nevíš jakého ? Mám doma kocourka a fenku takže tady jsou pro i proti ...


Kočička- Pokud máš ráda mazlení, a přitulení se k někomu nebo povalování takak to je pro tebe kočička jako stvořená...Moc psů se nechce mazlit a i kdyby, není to takové jako když se k tobě přitulí hebká chlupatá kočička. Další pro je, že ji nemusíš venčit.
A proti ??? Musíš ji česat. Ano kočičky potřebují péči o svou srst dvakrát tak jako pejsci. Když našeho kocourka nevyčešeme alespoň jednou do 3 dnů tak mám e chlupy všude :D samozdřejmě každodenní česání kočičce taky neuškodí :) našemu kocourkovi se česání moc líbí ;)
Pejsek- Máš ráda dlouhé procházky, dovádění a studené čumáčky ??? Tak to je por tebe ten pravý pejsek...Když venku nikdo není a ty nechceš jít ven sama ven si s sebou svého pejsáčka a uvidíš že se nudit nebudeš :D Ne nadarmo se říká pes je nejlepší přítel člověka.Moje fenka vždy pozná když jsem smutná a soucítí semnou...Opravdu mi rozumí :)
Nevýhodou je venčení. Svého mazlíčka musíš chodit alespoň 3krát za den chodit venčit.Ráno po probuzení,odpoledne a večer před spaním.
A malý bonus: Jseš si jistá že chceš právě kočičku nebo pejska ?? jsou i jiné možnosti například křeček kterého si můžeš chovat kdy chceš a není moc náročný nebo pavou (bléé) pro nikoho je to oblůdka ale por nikoho úžasný mazlíček. Ani rybky nejsou k zahození stačí když je budeš jednou-dvakrát denně krmit a pak už se stačí jen kochat jak plavou ve vodě :) Nebo co třeba papoušek ??? úžasný mazel :) Akorát trošičku drahý no :/ mít peníze tak si koupim :)... A takhle bych tady mohla mluvit pořád až do noci o různých mazlíčcích ...

PS: Já mám doma kocourka, pejska, rybičky, a křečka :D taková malá zoo :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama